Reklam

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Rissing Star Ne Zaman Başlayacak?


Rising Star yani Yükselen Yıldız Türkiye 2014 çok yakında başlıyor!!!! Acun Ilıcalı yapımı olacak yeni ses yarışmasının formatı hakkında ulaştığımız bilgiler dahilinde sizlerle paylaşımda bulunacağız.

Rising Star yarışmasının asıl sahibi İsrail'dir.Acun Ilıcalı uzun ve yoğun görüşmeler sonunda Rising Star ses yarışması formatının haklarını satın almayı başarmış ve Türkiye şartlarına uyarlamaya başlayacaktır.Bildiğiniz üzere Acun'un bir ses yarışması daha var fakat o yarışmadan daha farklı olacağı verilen bilgiler dahilinde.

Rising Star yarışmacılarını stüdyodaki jüri üyeleri hariç evden o yarışmacıları izleyen seyricilerin online katılımı ile yani kim gitsin kim devam etsin niteliğinde olacak.Tüm Türkiye kendi yıldızını kendi seçecek tüm sorumluluklarıyla.Bakalım Rising Star 1. bölüm yayınlandığında nasıl yarışmacı ve jüri üyeleriyle karşı karşıya geleceğiz.

Rising Star yarışması dünya standartlarındaki yapısını görmek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz. Rising Star nedir gelin birlikte öğrenelim...

0 yorum: